Feketelista vagy más néven csalókereső!

Tippek:

  • Kereséshez használd a kereső mezőt, amit a táblázat jobb felső sarkánál találsz.
  • A listában egyszerre 10-csaló adatait látod, a lista alján találod a lapozót.
  • A listát rendezheted a neked megfelelő szempontok alapján.
  • Név keresésnél próbáld meg variálni a neveket, Példa: Teszt Árpi helyett Teszt Árpád
  • Bankszámlára való keresés esetén vedd figyelembe hogy a számok között kötőjel (-) van.

Kérlek vedd figyelembe hogy a lista napról napra bővül!

Mindig légy körültekintő, attól hogy valaki nincs még a listában, az nem biztos hogy nem fog átverni!

NévTelefonszámE-mail címBankszámlaszám
Medgyesy János+3630389921765500099-31091383-61000009
Rafael Tibor0620546245411773456-01581269
Békás Tamásbekastamas@gmail.com18203363-01498106-10010014
Gurman Zoltánné Anita063044012941177340104623892
Fehér Árpád – Fehérné Keil Andrea10401048-86767478-65861001
Béres Nikoletta0630332777412046133-01181482-00100006
Mekis Attilatrinks@gmail.hu12100011-17777104
Marik Ádám0630517709918203648-01570733
Tóth Gábor és Úri-Kovács Ágnes11773456-01602368
Kis János0630434713218203071-01483329-10010017
Mekis Attilagwarf11@freemail.hu12100011-1777104
Lőcsei Attila0630999276111773315-01094998
Horvath László11773315-01429620
Suki Samantha06209744177, 06209780830, 06209944811, 0620455743669500170 -15183682
Rácz Erzsébet06206131654, 06202703923, 06205081018, 0620955628711600006-00000000-77119515
Zámbó Klára06209336288, 06209546287, 06209656287, 0620545585911773456-01350047
Mayer Laura18203363-01330408-10010012
Horváth Zoltán0620-9923-48811773360-01535419
Horváth János0620-9923-488, 0620-6501-696jnaikauj277@freemail.hu10101212-89589600-01004006
Melis Pál0630-2744-839, 0670-3478-54410700165 54535994 51100005
Kiss Gábor0630-3526-47216200175-11533205-00000000
Kiss Mónika0630-3526-47216200175-11533205-00000000
Erös Eszter11773078-00062965
Suki László11773078-00062965
Szabó László11773078-00062965
Faragó Olivér18203071-01483329-10010017
Gösi Frigyes0630730603311773061-00499802
V. Gergő12010855-01543202-00100008
Flóra & Szlávik Péter0620516018512010635-01572650-00100003
Horváth Ágnes06204167975sosperecke@indamail.hu11773212-00331717
Kurucz Ágnes06204167975Martina.lengyel92@gmail.com10701379-69527319-51100005
Csikja Mária06204167975isydoras23@gmail.com11773212-00331717
Bezsenyi József0630543704459300292-15116613
Nagy Erik0630543704459300292-15116613
Kiss Sándorné0630601462411773456-10643411-00000000
Polán Roland06705484470rolandp.tech@gmail.com11773133-00561110
Czifra Ferenc06308784570, 0630850507810400140-86767251-67781005
Tisza Ferenc06308503617, 06308502981, 0630865485310400140-86767251-67781005
Áment Istvánné0670658286212021006-01574528-00100003
Veress Imre Péterné06205953612, 06203421929puttomed@citromail.hu
Horváth János 06204676905, 06205826899jano1980666@freemail.hu10101212-89589600-01004006
Kovács Ferenc0620610575511773085-00356538
Barion Payment Zrt10700024-49737509-55000000
Bona Austria GmbH+43 662 66 19 43-0austria@bona.com65500099-31091383-61000009
Molnár miklosné julia06307823919molnarmi klosne@gmail.hu12010721-01579509-00100003
SZILÁGYI ISTVÁN0630782391912010721-01579509-00100003
Deák Hajnalka06302276751feherarnold@gmail.hu11773085-00504573
TAR JÓZSEF LŐRINC0630227675111773085-00504573
Tímea Rozán
Sikora Dávidsikoradavidocska@gmail.com10102718-54766200-01004009
Szabó Gyulánészabogyulane11@gmail.com11600006-00000000-75763486
Zsákai Márió06705720895, 0620804 838411773418-00624342
Balogh Richárdné, Budai Róbert11773432-01181034
Naszári Martin61200292-12031847
Balogh Regina11773425-03097179-00000000
Naszári Martin61200292-12031847
Mátrai Attilátmatraiattila@freemail.hu11600006-00000000-68439341
Áment Istvánné10103836-44660200-01004005, 10103826-44660200-01004005
Csíkvari Gyula10918001-00000034-39420003
Kiss Mónika10103104-88353500-01003002
Nagy Richárd11773322-01781665
Farkas Tìmea11773432-01095102
Bánáti Richárd Norma+36301989802
+36706007350
+36305871848
+36303305842
+36303585928
banatirich@gmail.com
norman.banati@gmail.com
tarponmonyy@citromail.hu
trpn90@freemail.hu
trpn@freemail.hu
banati.norman@ovb.hu
banatiricsi@gmail.com
tarponka@hotmail.com
11773030 - 00633741 - 00000000 (OTP)
10918001 - 00000034 - 00240007 (Unicredit)
11600006 - 00000000 - 80012951 (Erste)
10400872 - 86767482 - 86801005 (K&H)
Orosz Gábor11773339-01532588
Oláh Jánosné10701348-676578435-1200002

There are no comments

Join the conversation

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.